Hrnček Mám to tu pod palcom

Nechajte hrnček hovoriť za vás! Hrnček, ktorý nesie posolstvo a nielen to. Kúpou tohto hrnčeka zároveň podporujete CPZ - Centrum prevýchovy zvierat na Novej Bani.

Na objednávku
Kód: 14-MTTPP
€15,90 €13,25 bez DPH
Kategória: 14. CPZ - Centrum prevýchovy zvierat
Hmotnosť: 0.34 kg

Hrnček, ktorý nesie posolstvo a nielen to. Kúpou tohto hrnčeka zároveň podporujete CPZ - Centrum prevýchovy zvierat na Novej Bani.

Na oboch stranách hrnčeka je rovnaká potlač. Takže krásnu grafiku si užijete vy, aj váš spolusediaci.

Pochváľte sa v kancelárii pred kolegami, že máte dobré srdce. Nenápadne ukážte svetu naokolo, že pomáhate bezbranným stvoreniam, ktoré si samé pomôcť nevedia. Tento krásny hrnček vás pri rannej káve alebo večernom čaji zahreje 2x. Prvý krát obsahom a druhý krát pocitom dobrého skutku. Nechajte hrnček hovoriť za vás!

Každý produkt poctivo testujeme. A veruže aj tento hrnček si zažil. Neodporúčame s ním búchať o stôl a podobne, ale umývačku riadu zvláda v pohode, teda aspoň tú našu.

 

Nemusíme azda pripomínať, že všetky dizajny na tejto stránke sú chránené autorským zákonom. Kopírovanie dizajnov je porušením autorského zákona. V prípade, že by ste chceli naše dizajny vo svojej ponuke, ozvite sa nám, niečo vymyslíme.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu