Hrnček Yukio & Miyuki slepé šteniatka

Nechajte hrnček hovoriť za vás! Hrnček, ktorý nesie posolstvo a nielen to. Kúpou tohto hrnčeka zároveň podporujete CPZ - Centrum prevýchovy zvierat na Novej Bani.

Na objednávku
Kód: 14-YM
€15,90 €13,25 bez DPH
Kategória: 14. CPZ - Centrum prevýchovy zvierat
Hmotnosť: 0.34 kg

Hrnček, ktorý nesie posolstvo a nielen to. Kúpou tohto hrnčeka zároveň podporujete CPZ - Centrum prevýchovy zvierat na Novej Bani.

Na oboch stranách hrnčeka je rovnaká potlač. Takže krásnu grafiku si užijete vy, aj váš spolusediaci.

A príbeh týchto dvoch psíkov? 

Tentokrát to ale nie je bežný príbeh množiteľstva !
Aj na takúto situáciu je ale treba upozorniť, vrámci osvety.

Šteniatka sa narodili v normálnej, milujúcej rodine. Celé roky si svojich psíkov doma ustriehli, tentokrát si ale háranie bohužiaľ nevšimli. Áno, najlepšie by bolo, keby sa takéto nehody nestali vôbec, v tomto prípade sa ale majiteľ zachoval dodatočne zodpovedne.
Fenka je už objednaná na kastráciu, šteniatka k nám dorazili dvakrát očkované a čipované.
O ich slepote najprv nevedeli, až časom sa začalo prejavovať, že veľmi zle vidia a narážajú, nevedia sa dobre orientovať.
Majiteľovi sa dve zo štyroch hendikepovaných šteniatok vrátili, hľadal teda pre ne pomoc v občianskych združeniach. Vzhľadom na náročnosť výchovy, takto hendipoveného psíka, sme poskytli pomocnú ruku. Cez naše OZ už prešlo cca 20 slepých a hluchých šteniatok, všetky našli perfektné nové rodiny. Preto sme sa rozhodli pomôcť aj v tomto prípade.

Aj tie najlepšie rodiny môžu urobiť chybu, preto apelujeme na ľudí - kastrujte svoje zvieratá. Mnohí si myslia, že psíkov ustrážia, jedinou istotou je ale naozaj len kastrácia.
Nikdy neviete, či zrovna váš psík nenesie genetické vady, preto je dôležité, aby sa takémuto nechcenému nakrytiu zabránilo.

Drobce už u nás dostali posledné očkovanie. Preventívne sme im urobili krvné testy, a ukázalo sa, že sú napriek dobrému zdravotnému stavu, dosť anemické. Takže ich čaká ďaľšia kontrola a majitelia rovnako otestujú aj ich matku.

Dostali mená ❤️ Miyuki a Yukio ❤️ a budú hľadať tie najlepšie rodiny

 

 

Každý produkt poctivo testujeme. A veruže aj tento hrnček si zažil. Neodporúčame s ním búchať o stôl a podobne, ale umývačku riadu zvláda v pohode, teda aspoň tú našu.

 

Nemusíme azda pripomínať, že všetky dizajny na tejto stránke sú chránené autorským zákonom. Kopírovanie dizajnov je porušením autorského zákona. V prípade, že by ste chceli naše dizajny vo svojej ponuke, ozvite sa nám, niečo vymyslíme.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu